Eñ Shékér Sîté
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eñ Shékér Sîté

Saygının, seviyenin, eğlencenin birleştiği mekan thelara.benimforum.org yani En Sheker Site

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir MSN Yazışması:(

3 posters
YazarMesaj
anqel
Admin
Admin
anqel

Lakap : Dilosh
Ruh Hali : Bir MSN Yazışması:( 1446
Rep :
Bir MSN Yazışması:( Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Bir MSN Yazışması:( Right_bar_bleue

Bir MSN Yazışması:( Empty
MesajKonu: Bir MSN Yazışması:(   Bir MSN Yazışması:( Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 9:00 am

Bu Bir Msn Yazışmasıdır,Sessiz Ve Güzel Bir Şekilde Okumanızı İsterim.!

Bu kadar mı diyordu. Bu kadar mıydı ? Sevgin.
Ya ne sandın seni sevdiğimi mi ? dedi kız
erkek yıkılmıştı. İşte tam o anda birşey söylemedi. Ağlıyordu sessizce
Bir ara kız, erkeğin hıçkırıklarını gördü.
Ne o yoksa ağlıyormusun ? Değermi ? Senin ayrıldığını söyleriz. Benim için farketmez dedi kız...
erkek, hıçkırıklar içinde çıkan boğuk sesiyle bardağı taşıran son söze dayanamadı. Anlamadın mı sersem sen veya ben ne farkeder ? Ayrıldığımıza ağlıyorum dedi erkek.
genç kız " Sustu!..
Oysa genç erkek bunları söylerken onu "SEVİYORDU". Daha öncede sevmişti. Hep sevecekti. Ama yapacak bişey yoktu. Bu sözler karşısında direnen gururu vardı. "GURUR ve SEVGİ" ne kadar ters kelimeler ve sonunda SEVGİ terazide ağır bastı.
msn i kapatırken KIZ gayet normal bi şekilde ''ELVEDAA''dedi.
genç ERKEK ise gururunu ayaklar altına alarak son bir defa "SENİ SEVİYORUM" dedi.
MSN İ kapatırken genç kız düşündü... Niye, niye yapmıştı ?
Oysa onu o anda seviyordu ve bunu itiraf etmek için erkeğin telefonunu aradı,, Fakat telefon cevap vermedi ..kız uzakta, başka bi ilde olan erkeğin yanına, yani evine gitti.Kalabalık vardı. Şaşırdı acı bir SİREN sesiyle irkildi.
Biraz sonra içeriden ağzının kenarında kan bulunan SOĞUK BİR CESED çıktı.
GENÇ KIZ yıkılmıştı ve gözyaşlarını tutamadı.''elvedaa'' dememiştim.UYAN ! UYAN! UYAN! dediysede duymadı erkek ..bir ara KIZ,,delikanlının elindeki kurumuş kağıdı gördü.Buğulanmış gözlerini silerek kağıdı okudu ve GENÇ ERKEK şöyle yazmıştı::::::>>>>

_TÜM SEVİLENLERE VE SEVENLERE İBRET OLSUN!!!!_
http://thelara.benimforum.org
ReD_Hard
Admin
Admin
ReD_Hard

Lakap : sünnetçi
Ruh Hali : Bir MSN Yazışması:( 1447
Rep :
Bir MSN Yazışması:( Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Bir MSN Yazışması:( Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bir MSN Yazışması:(   Bir MSN Yazışması:( Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:37 am

EMEĞE SAYGI PAYLAŞIM İÇİN TŞKLER GLZMİŞ Sad
http://thelara.benimforum.org/
**ReOLaDeD**
Admin
Admin
**ReOLaDeD**

Lakap : Cristiano Ronaldo
Ruh Hali : Bir MSN Yazışması:( 1447
Rep :

MesajKonu: Geri: Bir MSN Yazışması:(   Bir MSN Yazışması:( Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:20 pm

Güzelmiş
http://thelara.benimforum.org

Bir MSN Yazışması:(
1 sayfadaki 1 sayfası